Obrazy na mieru a portréty, maľované pre Vás

Tlkot srdca

100 x 50 cm Obraz na mieru, maľovaný ako dar pri príležitosti 70. výročia vzniku nemocnice v Trstenej. Abstraktné pozadie, vytvorené technikou "acrylic pour", je založené na vibrujúcej kombinácii teplých odtieňov červenej a oranžovej, a studených modrých odtieňoch. Do popredia vystupuje jemný detail v tvare srdca.

Krajina pod Fatrou

100 x 70 cm Obraz na mieru, maľovaný pre mladú rodinu do obývačky. Oslovili ma s návrhom, aby som stvárnila scenériu v lokalite, kam sa nasťahovali. Dodali mi fotografiu krajiny s Malou Fatrou, pod ktorou tečie Váh. Obraz nemal byť "kópiou" krajiny, ale jej symbolickým, no čitateľným znázornením. Po sérii vizualizácií sme nakoniec našli taký návrh, ktorý najviac zodpovedal ich vkusu aj interiéru, kam mal byť obraz zavesený. V obraze sú moderné geometrické a abstraktné prvky, pričom prvky krajiny - hory, rieka, stromy, či loďka s rybármi sú zreteľné. Farebné prevedenie je veľmi moderné - studené modré odtiene, symbolizujúce zimnú krajinu, sú akcentované teplými oranžovými odtieňmi, pričom pozadie je v neutrálnych, pieskových odtieňoch.

Zmŕtvychvstanie

100 x 130 cm Obraz na mieru, maľovaný na schodisko rodinného domu, v ktorom býva mladá rodina. Ústredným motívom mala byť postava Ježiša, víťazstvo nad smrťou a radosť. Majitelia si vybrali jednu z vizualizácií, ktoré som na tento obraz pripravila. Motív je zasadený do abstraktného pozadia so symbolickými prvkami. Farebné prevedenie je inšpirované východom slnka, optimistickými odtieňmi svetla.

Portrét II

30 x 40 cm Obraz maľovaný na mieru, ako dar ku sviatosti birmovania. Portrét mladého dievčaťa, s výrazným červeným pozadím a symbolom kríža v pozadí, maľovaný podľa fotografie.

Portrét I

60 x 40 cm Obraz na mieru ako dar na Vianoce, portrét mladej ženy. Ručne maľovaný, podľa fotografie.

Majstri

50 x 70 cm Obraz na mieru, vyrobený ako dar. Motívom je šport - futbal, a predovšetkým klub MŠK. Prelínajú sa v ňom motívy futbalovej lopty v sieti, silueta miestneho štadiónu a prvky loga klubu. Obraz je samozrejme ladený do klubových farieb žltej a zelenej.

Echinacea a Iris

120 x 80 cm a 80 x 120 cm Dvojica obrazov, maľovaných na mieru do kancelárie. Majiteľ si vybral motív kvetín, vo veľkorysých rozmeroch. Jemné hlávky kvetov sú štylizované a prelínané geometrickými prvkami, pozadie je v trendovej tyrkysovej farbe.

Zimný most

100 x 130 cm Obraz maľovaný na mieru, na schodisko do priestorov firmy. Z viacerých návrhov si majiteľ vybral motív s konštrukciou mosta, prelínaný abstraktnými prvkami. Farby sú zvolené tak, aby oživili priestor, v ktorom dominujú sivé materiály a oceľové prvky. Oranžová a neónová červená doslova vyžarujú z neutrálneho béžového pozadia, so studenými odtieňmi bielej a modrej.

Fragmenty z Kalvárie

100 x 70 cm Obraz na mieru, maľovaný pre majiteľku na motívy krížovej cesty. Kompozícia je prelínaná viacerými symbolickými výjavmi na abstraktnom pozadí, hlavným motívom je ukrižovanie. Farebné spracovanie je expresívne, prevládajú odtieňe žltej a oranžovej, ktoré sa stupňujú od ružovej, sýtej červenej až čiernej.

Peter

50 x 50 cm Obraz maľovaný na mieru, ako dar k výročiu kňazskej vysviacky. Motívom je rybár Peter, predtým, ako bol povolaný stať sa rybárom ľudí.

Prihláste sa na odber noviniek v kkgallery.sk a získajte zľavu na obraz!

    

OBRAZY NA MIERU VYROBENÉ S RADOSŤOU A LÁSKOU

 

Ďakujem, že ste si prezreli úspešné diela, ktoré boli maľované na mieru. Tieto všetky sú moje obľúbené, sú výnimočné tým, že sa v nich stretajú vaše inšpirácie, nápady a predstavy s mojím stvárnením. Chceli by ste aj vy obraz na mieru, inšpirovaný miestom, kde bývate, vašou záľubou či milovaným blízkym? Budem nesmierne rada ak zveríte nový obraz do mojich rúk.