Ako nakupovať

Máte záujem o originálny obraz? Kontaktujte ma, alebo navštívte môj obchod na Etsy!

Čo je Etsy

Etsy je spoločnosť, ktorá umožňuje kreatívnym ľuďom z celého sveta prezentovať a predávať svoju tvorbu. Nájdete tu originálne, handmade a vintage produkty, ako šperky, oblečenie a mnoho iného, v neposlednom rade obrazy a medzi nimi aj moje! Navštívte môj Etsy obchod a pozrite si originálne obrazy, série obrazov ale aj reprodukcie a inú grafickú tvorbu. Etsy poskytuje najmodernejšie a bezpečné spôsoby platby. Kliknite na logo!

TIP

Stiahnite si aplikáciu Etsy pre pohodlné nakupovanie z mobilných zariadení!

Etsy iOS aplikácia pre iPhone, iPad 

Etsy aplikácia pre Android

Nakúpte v mojom Etsy obchode výhodnejšie

Ale to zďaleka nie je všetko!

Páčia sa vám obrazy, ale chcete z nich mať aj iný úžitok, ako číre potešenie, že Vám skrášľujú dom? Potom určite navštívte môj obchod na Zazzle a nezabudnite si pozrieť módnu kolekciu na VIDA! A v neposledom rade, možno Vás zaujme svet zachytený mojím objektívom.

Čo je Zazzle

Zazzle je print-on-demand spoločnosť, ktorá pretvorí moje obrazy, kresby, grafické návrhy na jedinečný úžitkový predmet či oblečenie. Vyberte si zo širokej ponuky originálne navrhnutých bytových doplnkov, elektroniky, kancelárskych predmetov, oznámení, darčekových predmetov a oblečenia pre mužov, ženy či deti. Balík Vám príde poštou kdekoľvek na svete, dodacie doby sa môžu líšiť od 1 po 4 týždne. Kliknite na logo!

TIP

Zazzle pravidelne ponúka zľavy 30 - 70 %! 

Čo je VIDA

VIDA je americká spoločnosť, ktorá spolupracuje s výtvarníkmi a dizajnérmi z celého sveta. VIDA realizuje moje návrhy dámskej módy a doplnkov, ako sú šatky, topy, kabelky či vakúše. Pre svojich pracovníkov vo výrobe, v krajinách ako Pakistan, poskytuje vzdelávací program a umožňuje lepšiu budúcnosť budúcim generáciám. Keďže každý produkt je robený na zákazku, dodacie doby sa možu líšiť od 1 - 8 týždňov. Kliknite na logo!

TIP

Sledujte sezónne zľavy až -300 $! Pri nákupe nezabudnite, že na tovar dovážaný z USA sa vzťahuje clo. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, kontaktujte ma! 

Čo je EyeEm

EyeEm je technologická spoločnosť založená v Berlíne, ktorá spravuje celosvetovú komunitu fotografov, ktorým poskytuje priestor na prezentáciu svojich záberov. Členovia komunity môžu navzájom komunikovať, zdieľať svoj vizuálny pohľad na svet a veľa sa o fotografii naučiť. EyeEm spolupracuje s najväčšími distribútormi kvalitnej fotografie, ako sú Getty Images alebo Alamy, ale aj so svetovými značkami ako Land Rover, Audi či Ebay, pre ktoré vyhľadáva ten najkvalitnejší fotografický materiál formou komunitných súťaží. Zároveň je to obchod, kde môžete získať rôzne druhy licencií na fotografie. Prezrite si môj obchod na EyeEm a získajte svoju obľúbenú fotografiu pre váš domov či podnikanie! Kliknite na logo!

TIP

Stiahnite si aplikáciu EyeEm a staňte sa aj vy členom úžasnej komunity ľudí z celého sveta! A nezabudnite mi potom napísať: @KatkaKacic

EyeEm aplikácia pre iOS

EyeEm aplikácia pre Android